Z Cup

Boj o druhé místo nevzdáváme. Nemáme to ale ve svých rukou, připouští Jaroslav Šilhavý po remíze českých fotbalistů s Walesem

11. října 2021 14:11, David Rathous

Rádio Z

Čeští fotbalisté v klíčovém utkání kvalifikace mistrovství světa doma jen remizovali s Walesem 2:2, podle trenéra Jaroslava Šilhavého ale ještě boj o druhé místo ve skupině nevzdávají. Už dnes večer nastoupí český národním tým v Kazani v dalším kvalifikačním duelu proti Bělorusku.
“Pořád jsme na druhém místě. Soupeř má o zápas víc, ale hraje s Belgií, což je silný soupeř. Boj o druhé místo nevzdáváme, může se stát cokoliv. Budeme chtít nadcházející dva zápasy vyhrát. Nemáme to ale ve svých rukou, Wales je ve výhodě,“ řekl Šilhavý po utkání.

Velkou pardubickou vyhrál nečekaně kůň Talent s žokejem Pavlem Složilem. Desetiletý ryzák ve finiši porazil po boji Evžena s Jaroslavem Myškou. Třetí příčku obsadil Mr. Spex v sedle s Janem Kratochvílem. „Moc si toho vážím, je to obrovský zážitek vyhrát největší dostih v České republice na super nachystaném koni. Všechno bylo díky němu, já jsem se ho jen snažil v pořádku provést. Jsou to velké emoce,“ prozradil v cíli Složil.

Redaktor Jan Hloch přinesl v dalším dílu sportovního magazínu Z cup také novinky například z tenisu nebo plážového volejbalu. Poslechněte si záznam celé epizody.

Odebírat