Myšlení první ligy

Je přirozené, že si na začátku podnikaní každý namele ústa. Mělo by to tak být, říká Filip Bubrle

10. září 2021 16:04, Jan Mühlfeit

Rádio Z

Filip Bubrle je podnikatelem už dlouho. Nyní vede byznys v golfovém prostředí, dříve vyráběl třeba tygří mastičky. „Nejdůležitější je, aby se mladí lidé, kteří chtějí podnikat, nenechali odradit svými rodiči, kteří jim říkají, ať se nejdřív někde zaměstnají a získají zkušenosti,“ radí Bubrle.
Připouští ale, že je to zcela normální. I jemu to jeho rodiče říkali. On se ale zařekl, že nic podobného svým dětem radit nebude. „Pokud děti chtějí být úspěšné, tak si budou muset umět prosadit svůj názor a stát si za ním,“ říká Bubrle, který přijal pozvání Jana Mühlfeita do pořadu Myšlení první ligy. Bubrle je spoluzakladatel a CEO společnosti Golf Geum Technology, která vyvinula golfový vozík na dálkové ovládání. Takový vozík je přitom na světe zcela ojedinělý. „Máme něco, co ještě nikdo jiný nevymyslel. Vytvořili jsme golfový systém, který nahrazuje standardní golfový vozík a bag a spojili jsme tyhle dva světy v jeden produkt. Vymysleli jsme řešení, které je světovým unikátem,“ popisuje podnikatel.

Golf Geum Technology spolupracuje například s prvním českým golfistou, který se dostal na olympiádu, Ondřejem Lieserem. „Je to skvělý kluk a úžasný golfista. Je to ta persona, která teď může českému golfu k popularitě hodně pomoci,“ dodává Bubrle. Přiznal, že jejich produktu od začátku hodně věřil. „Můj sen byl, že kolem mého vozíku projde Tiger Woods a řekne: Bože, to je cool. Já to chci,“ vzpomíná Bubrle.

Hostem Jana Mühlfeita v pořadu Myšlení první ligy byl podnikatel Filip Bubrle. Poslechněte si záznam rozhovoru.

Odebírat