Z Cup

Kandidát na předsedu FAČR Karel Poborský: Fotbal mi toho hodně dal a teď jsem připravený mu to vracet

24. května 2021 13:40, Ondřej Kopa

Rádio Z

Fotbalová asociace ČR bude 3. června volit nového předsedu. Jedním z kandidátů je bývalý fotbalista a reprezentant Karel Poborský, který přijal pozvání moderátora Jana Hlocha do sportovního magazínu Z cup.

„Fotbal znám ze všech stránek. Mojí devízou je, že v něm dnes a denně pracuju a snažím se ho zlepšovat. Spoustu zkušeností jsem nasbíral také během svých angažmá v zahraničí. Fotbal mi toho hodně dal a teď jsem připravený mu to vracet,“ řekl Poborský. V rozhovoru zavzpomínal také na svou reprezentační kariéru. V dresu národního týmu odehrál 118 zápasů, což je druhý nejvyšší počet v historii. A jaké vyhlídky má podle Poborského současný reprezentační tým na nadcházejícím Mistrovství Evropy? „Vidíme, že náš národní tým je s každým zápasem lepší a lepší. Vědí, co chtějí hrát a jejich síla je znát. Myslím, že tohle mužstvo má potenciál. Určitě budeme zase na český nároďák hrdí,“ dodal Poborský.

Hostem moderátora Jana Hlocha ve sportovním Magazínu Z cup byl bývalý fotbalista Karel Poborský. Rozhovor si můžete poslechnout zde: 

Odebírat