Byznys Romany Navarové

Rok 2020 byl pro MALL.TV zlomový. Dal mi hodně energie, říká ředitel MALL.TV a Co-CEO Czech News Center Juraj Felix

9. června 2021 13:24, Romana Navarová

Rádio Z

Juraj Felix je ředitelem internetové televize MALL.TV a Co-CEO mediálního domu Czech News Center. „Rok 2020 byl zlomový v mnoha ohledech, pokud jde o MALL.TV – projekt, který začínal na zelené louce. Minulý rok dal hodně energie mně a hlavně našemu týmu tvůrců,“ říká Felix, který byl hostem pořadu Byznys Na Rádiu Z. Ve Studiu ho přivítala moderátorka Romana Navarová.

Felix připomněl, že MALL.TV získala také řadu ocenění. Tou nejvýznamnější byla cena Emmy, kterou tato internetová televize získala jako vůbec první v České republice „Je to především velká poklona pro naše tvůrce, kteří velmi intenzivně pracovali na tom, aby se kvalita dokázala prosadit i globálně. Kvalita tvůrců je něco, co nezná hranice,“ vysvětluje ředitel MALL.TV. Minulý rok byl pro MALL.TV zlomový také uzavřením strategické spolupráce s mediálním domem Czech News Center, čímž se podle Felixe podařilo stabilizovat diváckou základnu této internetové televize.

S propuknutím pandemie se MALL.TV rozhodla pomoci kultuře a spustila proto projekt #kulturažije. Namísto původního programu odvysílala dosud 250 živých přenosů z kulturních akcí. Kulturní obec totiž během koronaviru o své publikum přišla. Na podporu umělců MALL.TV vybrala přes 15 milionů korun, přispělo přes 17 tisíc lidí. „Je to pro nás obrovský milník, který ukazuje to, že lidé se v těžké době dokážou semknout,“ dodává Felix. Prozradil také, že MALL.TV spolu s Českým olympijským výborem a WPP pracuje na projektu připravovaném k nadcházejícím Olympijským hrám v Tokiu. MALL.TV se bude podílet také na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy vary. 

Poslechněte si rozhovor Moderátorky Romany Navarové s ředitelem MALL.TV a Co-CEO Czech News Center Jurajem Felixem.

Odebírat